چاپ        ارسال به دوست

خوابگاه دانشکده علوم قرآنی میبد به بهره‌برداری می‌رسد

حضور معاون عمرانی استانداری یزد در پروژه خوابگاه دانشجویی دانشکده علوم قرآنی میبد

 

خوابگاه دانشکده علوم قرآنی میبد به بهره‌برداری می‌رسد

محسن صادقیان، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد ۲ مهرماه در راستای برنامه‌ریزی جهت تکمیل پروژه‌های نیمه تمام استان، از پروژه خوابگاه دانشکده علوم و معارف قرآن کریم بفروئیه شهرستان میبد بازدید کرد.

پورسلمان، معاون بهره‌وری اداره‌کل اوقاف و امورخیریه استان یزد در این بازدید اظهار کرد: این پروژه ۹۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و برای تکمیل آن‌یک میلیارد و نهصد میلیون تومان نیاز است و اعتباری که تخصیص داده‌ شده، از محل اسناد خزانه دو میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان است که تا بهمن‌ماه امسال به اتمام خواهد رسید.

وی گفت: این خوابگاه در چهار هزار و ۲۰۰ متر مربع با ۱۲۰ نفر ظرفیت شامل خوابگاه، تعدادی سوئیت و سالن همایش احداث شده و تنها بخش تأسیسات و برق و محوطه‌سازی پروژه باقی‌ مانده است.

یادآور می‌شود در این بازدید که سیدمجتبی حسینی‌پور، رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان و حسین فلاح، فرماندار ‌شهرستان میبد و دکتر محمدی رئیس دانشکده علوم قرآنی میبد نیز حضور داشتند، مقرر شد با توجه به تامین اعتبار انجام شده جهت تکمیل این پروژه، کارفرما مقدمات فعال کردن پروژه توسط پیمانکار را فراهم کرده و پروژه به‌صورت هفتگی مورد بازدید و پیگیری قرار گیرد تا در چند ماه آینده به بهره‌برداری برسد

.


١٢:٣٨ - شنبه ٥ مهر ١٣٩٩    /    عدد : ٤٦٧٠    /    تعداد نمایش : ٢٤٧خروج